Wszystkie możliwości w jednym miejscu !

Pomagamy w otrzymaniu kredytu lub najlepszego i najtańszego ubezpieczenia. Dodatkowo wspieramy przy sprzedaży i zakupie nieruchomości.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Poznańską firmą pośrednictwa finansowego. Działamy na rynku od 2018 roku. Mamy dla Ciebie wiele rozwiązań finansowych dostępnych w jednym miejscu. Wspieramy Klientów w wyborze najkorzystniejszego dla nich produktu. Naszą siłą i konkurencyjną przewagą są: doświadczeni Eksperci, rzetelność, szeroka oferta produktowa i otwartość, dlatego cieszymy się rosnącym zaufaniem.

Z nami zyskujesz

  • Ofertę w jednym miejscu w zakresie: kredytów hipotecznych, gotówkowych, inwestycji, ubezpieczeń oraz produktów kredytowych i inwestycyjnych dla firm
  • Profesjonalne, bezpłatne wsparcie Ekspertów - za nasze usługi nie pobieramy wynagrodzenia od Klientów
  • Możliwość spotkania w dogodnym czasie i miejscu.
  • Pomoc w dobraniu rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb

Działamy etycznie

W Polskim Domu Finansowym obowiązują najwyższe standardy profesjonalizmu, skuteczności i etyki zawodowej. Od początku istnienia aktywnie działamy na rzecz Naszych klientów. W codziennej pracy stosujemy również Rekomendacje dobrych praktyk dla Ekspertów Finansowych opracowanych przez Związek Banków Polskich.

Dbanie o najwyższą jakość obsługi przekłada się na ogromną liczbę rekomendacji, jakie otrzymują nasi Eksperci od swoich zadowolonych Klientów - co drugi Klient pochodzi z polecenia usług Eksperta przez dotychczasowych Klientów.

Zespół Ekspertów czeka na Ciebie

Ekspert ds. kredytów i ubezpieczeń

tel. 883 644 252

e-mail: tomasz@polskidomfinansowy.com

facebook : Tomasz Bartkowiak

Ekspert ds. kredytów i ubezpieczeń

tel. 794 376 666

e-mail: anna@polskidomfinansowy.com

facebook : Anna Akuszewska

Ekspert ds. nieruchomości w Random Nieruchomości

tel. 782 155 091

e-mail: lukasz@random-nieruchomosci.pl

facebook : Łukasz Soroski